Strony internetowe wykonane z najwyższą starannością


Budowane przez nas strony i sklepy internetowe nie tylko cieszą oko, ale wykonane są z myslą o dobrej jakości kodu i optymalizacji pod względem SEO. Dbamy o krótki czas ładowania i odpowiedniej jakości treści zawierające słowa kluczowe.Agencja marketingowa w Zielonej Górze


Przez niemal 10 lat naszej działalności wspólpracowaliśmy z wieloma branżami. W każdym przypadku niezbędne jest poczucie specyfiki danej branży i zrozumienie, czego klient danej firmy oczekuje odwiedzając jego stronę lub sklep internetowy.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam rozwiązywać złożone problemy i docierać do rynków, w których drzemie potencjał.

Poznaj bliżej nasz niezwyciężony zespół.Oferta


Strony internetowe

Strona internetowa to wizytówka firmy, która często inicjuje pierwszy kontakt. Zadbaj o najlepsze pierwsze wrażenie i pozwól nam zbudować dla Ciebie stronę, która wyróżni Twoją firmę.

Social Media Marketing

Firmowy fanpage, który publikuje wartościowe materiały pozytywnie wpływa na wizerunek firmy i zasięg organiczny. Zadbamy nietuzinkowe posty, które dotrą do szerokiego grona odbiorców.


Google Ads

Skuteczna kampania Google Ads to nasza specjalność. Zbadamy dla Ciebie rynek i konkurencję, oszacujemy koszt pozyskania klienta i uruchomimy dostosowaną do celu kampanię reklamową.

Digital Marketing

Dziś cały świat korzysta z nowoczesnych kanałów marketingowych takich jak reklama Google, Facebook czy LinkedIn. Stworzymy dla Ciebie spójną strategię i przyciągniemy potencjalnych klientów.


Analityka

Dokładne zbadanie aktualnego stanu kanałów marketingowych pozwala wyeliminować słabe punkty i zwiększyć ich skuteczność. Każde zlecenie rozpoczyna się od analizy i ustalenia klarownego celu.

Content Marketing

Według Google strony zatrzymujące użytkowników na dłużej są lepsze niż te ze słabym contentem. Wpływa to na ich pozycję w wyszukiwarce. Nasz copywriter dostarczy Ci teksty spełniające ten warunek.


Dlaczego my?


Traktujemy naszych klientów jak część zespołu, od której możemy się dużo nauczyć a jednocześnie podzielić się własnym doświadczeniem. Każda firma to inna historia i inne problemy, z którymi przychodzi jej się mierzyć. Wiedząc, że gramy do jednej bramki, możemy osiągnąć dużo więcej.

 

Zapytaj o koszt strony...


    Lub zadzwoń pod numer +48 506 324 325

    Skontaktuj się