Poznaj zespół Neonstudio.pl

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja


Nasz zespół to ludzie z pasją i otwartym umysłem. Pomimo różnic wspólnie dążymy do celu, którym jest zadowolony klient i dobrze prosperująca firma. Pora, byś poznał bliżej tych wspaniałych ludzi:

Mariusz

Projekt Manager

Zajmuje się prowadzeniem projektów. Podczas realizacji to on odpowiada za komunikację z klientem. Wolny czas spędza na motocyklu.

Mateusz

WordPress Developer

W Neonstudio wdraża strony w oparciu o projekt graficzny przygotowany przez Alicję. Interesuje się nowymi technologiami i motoryzacją.

Alicja

Graphic Designer

W Neonstudio odpowiada za projekty graficzne stron. Interesuje się również fotografią i turystyką górską.

Krzysztof

SEO/SEM specialist

Jego zadaniem jest opieka nad stronami od strony pozycjonowania i optymalizacji kampanii reklamowych. Fan dobrego kina.

Kamila

Mobile & Frontend Developer

Zajmuje się wdrażaniem bardziej skomplikowanych aplikacji webowych i mobilnych. Czas po pracy spędza aktywnie. Od wielu lat trenuje kolarstwo górskie.

Piotr

Backend Developer

Piotr zajmuje się wdrażaniem aplikacji działającej po stronie serwera. Lubi stare gry komputerowe a w wolnych chwilach majsterkuje.

Agata

Copywriter

Agata przygotowuje teksty, które umieszczane są na stronach naszych klientów. W wolnym czasie wypoczywa na łonie natury wśród okolicznych jezior.

Łukasz

CEO

Założyciel Neonstudio. Do niedawna Backend Developer. Właściciel i autor startupu Sitely.pl. Wolny czas spędza na motocyklu.

 

Dołącz do newslettera


    Skontaktuj się